NOCLEG24H.PL


Hotel Magellan***


Hotel Magellan***
Hotel Magellan*** Hotel Magellan*** Hotel Magellan*** Hotel Magellan*** Hotel Magellan*** Hotel Magellan*** Hotel Magellan*** Hotel Magellan*** Hotel Magellan***
Dodane przez: przybylka85
Województwo:ŁÓDZKIE
Miasto:Bronisławów
Telefon: +48 44 615 43 50
E-mail: pokaż adres email...
Adres www: http://www.hotelmagellan.pl
Adres: 97-320 Bronisławów, Żeglarska 35/31

W geograficznym sercu Polski - w województwie łódzkim, w Sulejowskim Parku Krajobrazowym - znajduje się kompleks hotelowy Magellan będący dla jego gości synonimem odpoczynku, spokoju i luksusu. Ta niepozorna lokalizacja po odkryciu okazuje się niezwykle uroczym i przyjemnym sposobem na wypoczynek, jednakże równie użytecznym w organizacji spotkań biznesowych, szkoleń i konferencji.

Wypoczynek w Magellanie

W kompleksie Magellan zawiera się definicja wszystkiego, co lubimy w krajowych wakacjach - jezioro, las, spokój, świeże powietrze. Okolica sprzyja planowaniu wycieczek rowerowych, należy przy tym zaznaczyć, że nie jest to bardzo wymagający teren - dlatego jest to świetne rozwiązanie na wyprawę dla całej rodziny. Znakomitą atrakcją jest również park linowy, z którego można skorzystać weekendowo. Zawiera kilka tras o różnej trudności, jedna z nich jest idealna dla dzieci. Dla dorosłych zaś z pewnością największą atrakcją okaże się strefa SPA & Wellness, dzięki której przysłowiowa bateria zostanie w pełni naładowana przed powrotem do codziennych obowiązków.

Organizacja wizyty służbowej

Magellan proponuje świetne rozwiązania biznesowe. Łącznie w ośmiu salach konferencyjnych na terenie obiektu zmieści się około 1000 osób. Hotel jest zatem idealnym miejscem do spełnienia potrzeb firmy; spotkań integracyjnych, szkoleń pracowników, konferencji tematycznych. Oferta hotelu Magellan jest elastyczna a wieloletnie doświadczenie obiektu stanowi gwarancję powodzenia przy organizacji biznesowego projektu. Hotel jest przygotowany również pod kątem gastronomicznym; restauracja zapewnia gościom regionalną kuchnię na najwyższym poziomie.

Wielofunkcyjny kompleks Magellan to strzał w dziesiątkę. Obiekt pomimo niepozornej przecież lokalizacji - z dala od gór, z dala od morza - okazuje się jednak spełniać wszystkie zadania, które zostały mu powierzone - zarówno jeśli chodzi o podróże prywatne, jak i służbowe.


Opcje oferty / udogodnienia: Pokoje z własnymi łazienkami, Sala konferencyjna, Telewizor / sala telewizyjna, Restauracja / wyżywienie na miejscu, Obiekt przystosowany dla osób z niepełnosprawnością, Basen kryty
Języki używane w obiekcie: polski
Strona www: http://www.hotelmagellan.pl


Opublikowano: 18-06-2020 | Wygaśnie: 29-09-2024 | Wyświetleń: 1192 (unikalne: 609)


Podobne ogłoszenia
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję