NOCLEG24H.PL


Ośrodek "Stary Młyn"


Ośrodek "Stary Młyn"
Ośrodek "Stary Młyn" Ośrodek "Stary Młyn" Ośrodek "Stary Młyn" Ośrodek "Stary Młyn" Ośrodek "Stary Młyn" Ośrodek "Stary Młyn" Ośrodek "Stary Młyn" Ośrodek "Stary Młyn" Ośrodek "Stary Młyn"
Województwo:ŁÓDZKIE
Miasto:Bolesławiec
Telefon: +48604599773
E-mail: pokaż adres email...
Adres www: http://www.stary-mlyn.pl
Adres: 98-430 Bolesławiec, ul. Kilińskiego 27

Ośrodek Stary Młyn znajduje się na styku Wielkopolski, Ziemi Łódzkiej i Śląska Opolskiego. Obiekt położony jest w malowniczym, zielonym rozlewisku Prosny, na skraju historycznej miejscowości Bolesławiec założonej w 1266 roku przez Księcia Kaliskiego Bolesława Pobożnego. Tuż obok w XIII w. Król Kazimierz Wielki wybudował na lewym brzegu Prosny swój pierwszy warowny zamek murowany

Atutem ośrodka jest lokalizacja w centrum kraju pozwalająca dojechać do nas w 2-3 godziny z największych miast Polski: WarszawyŁodziWrocławiaPoznaniaKatowic.

Wokół ośrodka posiadamy piękne zielone, zadrzewione tereny z rzeką Prosną i jej rozlewiskiem położonym bezpośrednio przy ośrodku. Tuż obok dumnie wzbija się w niebo XIII w. Baszta z zachowanymi fragmentami murów obronnych bolesławieckiego zamku. Znakomitym uzupełnieniem pobytów naszych gości mogą być liczne atrakcje: zwiedzanie okolicznych zabytków bryczką, jazdy quadami, kuligi, wieczorne pieczenie dzika, pokaz walk rycerskich, ognisko z grillem, biesiady z wiedźmami, zawody strzeleckie oraz wiele innych różnego rodzaju gier i zabaw integracyjnych.

30 lat doświadczeń w organizacji konferencji sprawia, że wiemy czego oczekują nasi Goście i wiemy jak przygotować szkolenie, aby byli oni w pełni zadowoleni. W ośrodku znajdują się cztery niezależne sale konferencyjne z możliwością dowolnego ustawienia stołów i krzeseł. Sale wyposażone są w rzutniki, ekrany, TV-video, zaciemnienie, nagłośnienie, klimatyzację, Internet WI-FI. Lokalizacja sal na zielonych terenach ośrodka z dala od "głośnej cywilizacji" pozwala na komfort pracy w ciszy i spokoju zarówno wewnątrz, jak i przy zajęciach outdoor.

Dzień Waszego Ślubu jest jednym z ważniejszych wydarzeń w Waszym życiu i w życiu Waszych bliskich, dlatego będziemy zaszczyceni jeżeli wybierzecie Państwo Stary Młyn jako miejsce Waszego Wesela. Ośrodek Stary Młyn ze swoim wyjątkowym klimatem i lokalizacją pośród zielonego rozlewiska rzeki Prosny - jest idealnym miejscem dla takich uroczystości.

Organizujemy wesela zarówno duże na 150 i więcej osób, jak i kameralne przyjęcia. Zapraszamy do pięknych wnętrz stylowej restauracji , oraz Sali bankietowej. Nasze sale weselne są klimatyzowane, przestronne, z możliwością aranżacji wnętrz.

Zapewniamy profesjonalną i sympatyczną obsługę. Dysponujemy również doświadczeniem oraz sprzętem niezbędnym do zorganizowania pełnej obsługi cateringowej imprez poza naszym ośrodkiem. Przygotujemy i obsłużymy każde wesele, przyjęcie rodzinne i bankiet.

25 lat doświadczeń w organizacji wszelkich przyjęć sprawia, że wiemy czego oczekują nasi Goście i wiemy jak przygotować przyjęcie weselne, aby byli oni w pełni zadowoleni . Zapewniamy, że nasze przyjęcia pozostawią miłe wspomnienia na długo w Państwa pamięci.

Tradycyjnym daniom weselnym kuchni polskiej towarzyszyć może bogata oferta atrakcji kulinarnych w postaci pieczonych udźców, prosiaków, a także dziczyzny. Na życzenie przygotowujemy menu weselne w oparciu o życzenia Naszych Gości. Istnieje możliwość ceremonii zaślubin w pięknym, wiejskim, modrzewiowym kościółku. Do dyspozycji bryczka, limuzyny, piękne okolice do zdjęć, możliwość organizacji poprawin w plenerze.

Przygotowujemy bufety: owoce, słodycze, ciasta, stoły wiejske, grille przy ognisku. Współpracujemy z agencją artystyczną zapewniając oprawę muzyczną, wodzireja, D.J.-a, orkiestry, dekoracje kwiatowe sal.


Opcje oferty / udogodnienia: Dostęp do lodówki, Grill, Internet WiFi, Klimatyzacja, Miejsce na ognisko, Ogród, Parking, Pokoje z własnymi łazienkami, Sala konferencyjna, Telewizor / sala telewizyjna, Restauracja / wyżywienie na miejscu, Obiekt przystosowany dla osób z niepełnosprawnością, Basen odkryty
Języki używane w obiekcie: polski, angielski
Łączna ilość pokoi: 30
Min. cena za pokój dwuosobowy: 200
Strona www: www.stary-mlyn.pl
Realizacja bonu turystycznego: Tak


Opublikowano: 11-07-2023 | Wygaśnie: 10-07-2024 | Wyświetleń: 231 (unikalne: 148)


Podobne ogłoszenia
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję