NOCLEG24H.PL


Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss Spółka z o.o.


Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss Spółka z o.o.
Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss Spółka z o.o. Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss Spółka z o.o. Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss Spółka z o.o. Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss Spółka z o.o. Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss Spółka z o.o. Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss Spółka z o.o. Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss Spółka z o.o. Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss Spółka z o.o. Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss Spółka z o.o.
Dodane przez: przybylka85
Województwo:MAZOWIECKIE
Miasto:Warszawa
Telefon: +48 22 51 66 100
E-mail: pokaż adres email...
Adres www: https://www.hotelboss.pl
Adres: 04-849 Warszawa, ul. Żwanowiecka 20

Posiadamy 136 klimatyzowanych pokoi, w których znajdziemy miejsce dla 393 osób. Każdy z pokoi jest doskonale wyposażony (między innymi TV i telefon) oraz posiada bardzo wysoki standard aranżacji wnętrza. Na terenie całego Hotelu jest dostęp do Wifi. Możemy Państwu zaproponować nocleg w pokoju jednoosobowym, ale w miarę potrzeb posiadamy również 4 osobowe apartamenty.

Zapraszamy Państwa na wyjątkowy wypoczynek i relaks w jednym ze 136 klimatyzowanych pokoi. Równocześnie jesteśmy w stanie zakwaterować do 393 osób. Wszystkie pokoje są doskonale wyposażone i posiadają wysoki standard aranżacji wnętrz. W całym hotelu jest dostęp do Internetu (Wi-Fi), a w każdym pokoju znajduje się duży telewizor LCD i telefon. Oferujemy Państwu zarówno pokoje dla jednej osoby, jak również luksusowe apartamenty dla 4 osób. W każdym pokoju znajduje się przestronna łazienka,w której mogą Państwo skorzystać z prysznica oraz suszarki do włosów.

W Hotelu Boss posiadamy wyborne dania. Każdego ranka serwujemy obfite i urozmaicone śniadanie, natomiast popołudniami potrawy kuchni polskiej i europejskiej, które przypadną do gustu nawet najbardziej wybrednym.


Opcje oferty / udogodnienia: Internet WiFi, Sala konferencyjna, Restauracja / wyżywienie na miejscu
Języki używane w obiekcie: polski
Strona www: https://www.hotelboss.pl


Opublikowano: 03-06-2020 | Wygaśnie: 03-07-2022 | Wyświetleń: 400 (unikalne: 218)


Podobne ogłoszenia
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję