NOCLEG24H.PL


Hotel Żubrówka****


Hotel Żubrówka****
Hotel Żubrówka**** Hotel Żubrówka**** Hotel Żubrówka**** Hotel Żubrówka**** Hotel Żubrówka**** Hotel Żubrówka**** Hotel Żubrówka**** Hotel Żubrówka**** Hotel Żubrówka****
Dodane przez: przybylka85
Województwo:PODLASKIE
Miasto:Białowieża
Telefon: +48 601 213 812
E-mail: pokaż adres email...
Adres www: https://www.hotel-zubrowka.pl
Adres: 17-230 Białowieża, Pałacowa 6

Co, powiesz na urlop w zacisznym i urokliwym miejscu? Hotel Żubrówka został usytuowany w Białowieży, czyli wsi, która znajduje się na rozległej polanie w Puszczy Białowieskiej. Region ten charakteryzuje się wyjątkowymi walorami naturalnymi, co sprzyja wypoczynkowi. To miejsce dedykowane zarówno gościom indywidualnym - rodzinom z dziećmi, parom, grupom zorganizowanym, jak i gościom biznesowym. 
 

Miejsce dostosowane do Twoich potrzeb! 


Hotel Żubrówka posiada rozbudowaną ofertę usług, tak by sprostać różnym potrzebom gości. W tym miejscu można skorzystać z wygodnych noclegów w przestronnych, doskonale wyposażonych pokojach oraz wyżywienia, opartego na kuchni regionalnej. Baza noclegowa, pomieścić może nawet dwieście czterdzieści osób, w łącznie stu dziesięciu pokojach, w tym sześciu apartamentach! Do dyspozycji gości biznesowych pozostają sale i centrum konferencyjne, a także pełna atrakcji oferta imprez integracyjnych. W hotelu szczególnie dba się o utrzymanie najwyższego standardu oraz miłej atmosfery. Mogą Państwo skorzystać również z wielu usług dodatkowych, w tym wycieczek z przewodnikiem. 
 

Zregeneruj siły w doskonałym Centrum SPA!


Choć już sama, piękna okolica Hotelu Żubrówka oferuje wiele atrakcji, to nadal nie wszytko! Hotel posiada w swoim kompleksie Centrum SPA, które obejmuje 7 gabinetów zabiegowych. W tym miejscu znajdą Państwo ulgę dla ciała, jak i duszy. Oferowana jest gościom między innymi grota solna, zabiegi SPA i kosmetyczne. W ramach relaksu mogą Państwo skorzystać również z kompleksu basenowego i sauny. 


Opcje oferty / udogodnienia: Internet WiFi, Pokoje z własnymi łazienkami, Sala konferencyjna, Telewizor / sala telewizyjna, Restauracja / wyżywienie na miejscu
Języki używane w obiekcie: polski
Strona www: https://www.hotel-zubrowka.pl/


Opublikowano: 09-06-2020 | Wygaśnie: 30-08-2024 | Wyświetleń: 287 (unikalne: 119)


Podobne ogłoszenia
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję