NOCLEG24H.PL


Cottonina Hotel & Mineral SPA Resort


Cottonina Hotel & Mineral SPA Resort
Cottonina Hotel & Mineral SPA Resort Cottonina Hotel & Mineral SPA Resort Cottonina Hotel & Mineral SPA Resort Cottonina Hotel & Mineral SPA Resort Cottonina Hotel & Mineral SPA Resort Cottonina Hotel & Mineral SPA Resort Cottonina Hotel & Mineral SPA Resort Cottonina Hotel & Mineral SPA Resort Cottonina Hotel & Mineral SPA Resort
Dodane przez: przybylka85
Województwo:DOLNOŚLĄSKIE
Miasto:Świeradów-Zdrój
Telefon: +48 75 78 45 500
E-mail: pokaż adres email...
Adres www: http://www.cottonina.pl
Adres: 59-850 Świeradów-Zdrój, Sanatoryjna 7

 Każdy musi odpocząć, niezależnie czy wybieramy się sami, ze znajomymi czy rodziną. Zatem planując urlop należy zrobić to z wyprzedzeniem i znaleźć najlepsze miejsce. Szukając interesującego hotelu warto wziąć pod uwagę Hotel Villa Cottonina.

Odpoczynek w górach dla każdego

Hotel Villa Cottonina to wyjątkowe miejsce do relaksu i odprężenia. Budynek prezentuje się wyjątkowo. Zapewniony jest najwyższy standard, aby każdy z gości był zadowolony. W środku znajduje się restauracja, a w niej serwowane pyszne dania oraz napoje. W trakcie posiłku można posłuchać muzyki.

Każdy z urlopowiczów może korzystać z spa, a w nim znajdzie bardzo dużo ciekawych zabiegów. Hotel oferuje strefę relaksu, na przykład: sauny, jacuzzi, siłownie i tym podobne. Zapisać się można również na masaże oraz inne zabiegi pielęgnacyjne.

Jeżeli wybieramy się z dziećmi, to i dla nich została przygotowana fantastyczna propozycja. Do dyspozycji są: baseny, spa oraz plac zabaw. Z pewnością nikt nie będzie się nudził. Oczywiście wszystko jest bezpieczne dla dzieci i młodzieży.

Zachęcić do przyjazdu powinna także okolica. Znajduje się tam dużo zieleni. Miejsce jest spokojne, można się wyciszyć i odłączyć od pędu życia codziennego.

Hotel Villa Cottonina to wyjątkowe miejsce. Warto tutaj przyjechać i spędzić swój wolny czas. Pokoje są eleganckie, w środku znajduje się restauracja oraz sala, zatem można przeprowadzać spotkania biznesowe. Obsługa jest profesjonalna i zaangażowana w wykonywaną pracę.


Opcje oferty / udogodnienia: Internet WiFi, Klimatyzacja, Pokoje z własnymi łazienkami, Room serwis, Sala konferencyjna, Telewizor / sala telewizyjna, Restauracja / wyżywienie na miejscu
Języki używane w obiekcie: polski
Strona www: http://www.cottonina.pl


Opublikowano: 09-06-2020 | Wygaśnie: 21-09-2024 | Wyświetleń: 1255 (unikalne: 623)


Podobne ogłoszenia
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję