NOCLEG24H.PL

Wyjazdy integracyjne - najciekawsze kierunki w Polsce

Opublikowano: 22-09-2022

Kategoria: Wiadomości, aktualności

Wróć do spisu wpisów


Wyjazdy integracyjne są świetnym sposobem na wzmocnienie zespołu. Podczas nich współpracownicy i współpracowniczki przeżywają wspólne chwile, które pozwalają na zbudowanie nowych więzi i umocnienie tych już występujących. Planując je, należy uwzględnić, iż preferencje bywają różne, a wyjazd powinien być jak najlepszym doświadczeniem dla wszystkich osób w nim uczestniczących!

Gdzie powinniśmy się wybrać?

Wyjazdy to okazja do doceniania wkładu zatrudnionych osób. W pakiecie benefitów często znajdują się kursy online, szkolenia pracownicze czy właśnie wyjazdy integracyjne. Planując taki wyjazd propozycji co do destynacji nie trzeba szukać daleko. Warto wyjechać poza granice własnego miasta, jednak rozważyć przy tym lokalne atrakcje. W bliskiej odległości znajdować się może wiele nieodkrytych propozycji, szczególnie cennych dla tych, dla których praca była związana z przeprowadzką i nie mieli okazji wcześniej ich doświadczyć. My jednak zebraliśmy listę propozycji, która dotyczy planowania wyjazdu wewnątrz granic całego kraju. Opcji i kierunków jest wiele, wybierz ten, który najlepiej pasuje na tę okazję.

Kierunek: Małopolska

Ten rejon Polski bogaty jest w świetne atrakcje dla dużej grupy osób, które zdecydowanie zapadną w pamięć.

Zator

Pierwszą z nich jest wyjazd do popularnego parku rozrywki Energylandii, zlokalizowanego w miejscowości Zator. Park o powierzchni przekraczającej 70 hektarów, wypełniony po brzegi w atrakcje, zarówno te dla miłośników mocnych wrażeń jak i tych preferujących spokojniejszy wypoczynek to świetne doświadczenie integrujące. Można spędzić go na wspólnym przekraczaniu swoich granic, nabieraniu odwagi do nowych wyzwań czy też również zabrać ze sobą rodziny pracowników i pracowniczek. Możliwości integracji jest wiele.

Wieliczka

Mieszcząca się w mieście Wieliczka, kopalnia o tej samej nazwie, to idealny obiekt łączący historię, rozrywkę i niepowtarzalną atmosferę. Specjalne wyposażenie, podróż szybem górniczym i odwzorowanie warunków pracy górnika – to świetny sposób na odejście od rutyny i zanurzenie się w zupełnie innym świecie.

Kierunek: Bieszczady

Rejon ten ceniony jest za jego nienaruszony, dziki stan, bogactwo natury – tereny zielone połączone są pasmami górskimi. Jest to świetna alternatywa dla zatłoczonych, zurbanizowanych obszarów miejskich, w których być może, zespół pracuje na co dzień. To znakomita okazja do relaksu i znalezienie odprężenia będąc w otoczeniu natury. Wyprawa szlakiem górskim, eksploracja, zabawny i gdy integracyjne na świeżym powietrzu a nawet i poznanie bieszczadzkich jezior – to i wiele innych atrakcji czeka nas, gdy obierzemy ten kierunek. Podczas tej wycieczki nie może jednak zabraknąć odwiedzin w Bieszczadzkim Parku Narodowym.

Kierunek: Mazury

Malowniczy rejon mazur to zdecydowanie kierunek warty rozważania. Stanowią one zaplecze hotelarskie Polski. Znakomita ofertą spa oraz piękne położenie wśród jezior pozwalająca na aktywne spędzenie czasu. Pobyt w tym rejonie spełni oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających gości.

Kierunek: Dolny Śląsk

Wyjazd ten szczególnie docenią Ci, spragnieni historii, chcący zwiedzić relikwie przeszłości. Wraz ze zwiedzaniem szlaków górskich, ośrodków odnowy i licznych uzdrowisk, podziewać można także i pałacyki i liczna zamki zlokalizowane w tych rejonach. Błędne skały to szczególnie ciekawy kierunek, który ukaże nam zarówno piękno ich polskiej jak i czeskiej części. Aktywny odpoczynek, spędzony na wspólnym zagłębieniu się w tajemnicze i kręte ścieżki szlaków górskich.

Kierunek: Polskie Morze

Spontaniczny wyjazd nad morze, zarówno w sezonie letnim jak i gdy pogoda staje się mniej sprzyjająca. Przyciąga w szczególności Trójmiasto, gdzie organizacja wieczorowych wyjść i wynajęcie Sali czy przestrzeni w lokalu staje się prostsze niż ma to miejsce w małych miejscowościach. Nocleg warto rozważyć w tym obszarze, jednak okoliczne miejscowości także oferują coraz bardziej komfortowe i dostosowane do potrzeb warunki pod wyjazd integracyjny. Przebierać można w ofertach związanych z wodnymi sportami, wyprawami, rejsami, czy wynajem własnych pojazdów wodnych. Spacer po plaży bądź letnia plażowa impreza to coś, czemu wielu nie potrafi odmówić. Bogata jest także oferta gastronomiczna, serwująca ulubione, morskie potrawy, do których miłość potrafi łączyć. Nie trzeba chyba jednak nikogo uświadamiać, iż budżet w tym przypadku powinien uwzględniać nadmorskie cenny, jakie co sezon znajdują się na ustach wszystkich.

 Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję