NOCLEG24H.PL

Najlepsze hotele na spotkania i konferencje

Opublikowano: 21-06-2020

Kategoria: Ciekawe miejsca, atrakcje

Wróć do spisu wpisów


Wybór miejsca na spotkanie biznesowe jest ważnym wyborem. Miejsce, w którym odbywa się konferencja czy też ważne szkolenie, jest nie tylko okazją do wywarcia wielkiego wrażenia, ale także nadaje ton całemu wydarzeniu.

Często bywa tak że spotkaniom biznesowym towarzyszą imprezy integracyjne, mniej formalne spotkania w tym celu tego typu obiekty muszą posiadać kompleksowe usługi.
Najlepsze hotele na spotkania i konferencje - eventy, imprezy firmowe w tym też na wyjazdy integracyjne.
Przedstawimy  luksusowe, 4-gwiazdkowe i 5-gwiazdkowe hotele z zapleczem konferencyjnym oraz innego obiekty warte zainteresowania.

 

Polecamy obiekty, hotele:

-------------------

Pałac Wąsowo to obiekt jedyny w swoim rodzaju, imponujący swoim majestatem oraz ???????? możliwościami na skale całego kraju. Dzięki ścisłej współpracy z położonym zaledwie 1 km od obiektu, Spichlerzem Wąsowo ????, skumulowana przestrzeń profesjonalnej powierzchni konferencyjnej wynosi 1800 m2 (14 sal), a baza noclegowa jest w stanie zapewnić nocleg ???? dla nawet 300 osób
Ponad 20 lat doświadczenia w branży, niepoliczalne ilości zorganizowanych uroczystości oraz tysiące zadowolonych klientów ✨ to duma i chluba Pałacu Wąsowo. Swoje doświadczenie
oferuje w zakresie organizacji konferencji, spotkań firmowych, bankietów, pikników i nie tylko.
Udogodnienia: restauracja ????‍????, SPA z basenem i saunami ????‍♀️, autostrada A2 ????, 300-letni park ????, klimatyzacja, wi-fi, przystosowania dla niepełnosprawnych.
Zapraszamy do Pałacu Wąsowo ????????!
-------------------

 

 

 Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję