NOCLEG24H.PL

Hotele, sale konferencyjne oraz szkoleniowe w Krakowie

Opublikowano: 18-06-2020

Kategoria: Wiadomości, aktualności

Wróć do spisu wpisów


Poznaj sale, hotele konferencyjne w Krakowie - organizuj szkolenia lub konferencje w prezentowanych obiektach. Wybierz sale konferencyjne na swoje spotkanie, event.

 

Kraków w sam raz na konferencję biznesową, szkolenie oraz wyjazd firmowy.

Istnieje wiele rodzaju obiektów posiadających sale konferencyjne i szkoleniowe na wynajem w Krakowie. Najlepiej dostosowane na przyjęcie gościa biznesowego są hotele.

Kraków to jedno z największych miast w Polsce. Jest ono także jednym ze wspanialszych miast o ważnej roli geopolitycznej dla naszego kraju. Ponadto Kraków jest przykładem niesamowitej mieszanki architektonicznej. Łączy bowiem w sobie architekturę średniowieczną, która przeplata się z ciekawą architekturą secesyjną dziewiętnastego wieku.

Miasto posiada wiele doskonałych i interesujących miejsc na organizację wszelkiego rodzaju eventów. Oferują one sale na wynajem, pełną obsługę i wsparcie w czasie spotkania. Najlepsze oferty proponują luksusowe i nowoczesne hotele biznesowe, a także całe centra konferencyjne, które są w stanie zapewnić właściwą organizację i przebieg konferencji, szkolenia lub innego typu wydarzenia. Dzięki udziałowi w konferencjach, czy szkoleniach w tym mieście, każdy uczestnik będzie miał możliwość nie tylko podnieść swoje kwalifikacje zawodowe, ale także - co jest istotne - bardzo przyjemnie i produktywnie spędzić tzw. czas wolny.

 

Prezentacja tego typu miejsc oferujących wynajem sal szkoleniowych i konferencyjnych w Krakowie na stronie - e-konferencje.pl/obiekty/miasto_Kraków/ - tu prezentowane są hotele na konferencje, miejsca na eventy, restauracje na imprezy integracyjne w Krakowie.

 

Warto poznać oferty wynajmu sal szkoleniowych oraz konferencyjnych w prezentowanych hotelach na konferencje i szkolenia z idealnie dostosowanym z zapleczem konferencyjnym. To w tych miejscach można zorganizować szkolenia, konferencje, imprezy integracyjne i innego rodzaju spotkania biznesowe w Krakowie i okolicach.

-------------------

Hotel Swing****

 

Czterogwiazdkowy Hotel Swing znajduje się w spokojnej okolicy Krakowa tuż przy Parku Wodnym. Jest idealnym miejscem do połączenia podróży biznesowej z rekreacją. Na terenie hotelu znajduje się rozbudowana i nowoczesna strefa SPA & Wellness cechująca się bogatą i zróżnicowaną ofertą.

 

  • Adres: Dobrego Pasterza 124, 31-416 Kraków
  • miejsc noclegowych: 315 osób
  • sal konferencyjnych, szkoleniowych: 7

 

 

Centrum konferencyjne składa się z siedem sal różnych wielkości zostało stworzonych z myślą o różnych potrzebach gości biznesowych. Duża prelekcja lub szkolenie, kameralne spotkanie firmowe albo rozmowy wysokiego szczebla nie są wyzwaniem. Co więcej, dzięki dużej powierzchni i wielu salom, mogą odbywać się równocześnie.

Lata doświadczenia profesjonalnej obsługi oraz nowoczesne wyposażenie i elastyczność w kwestii układu sal sprawiają, że Hotel Swing**** jest doskonałym wyborem na różnego rodzaju spotkania i uroczystości biznesowe. W hotelu organizowane są bowiem, poza konferencjami, imprezy firmowe, jubileusze oraz bankiety.

 

Na gości biznesowych czekają specjalne oferty i pakiety noclegowe, które połączyć można z relaksem w strefie Spa&Wellness. W przypadku organizacji spotkań czekają również interesujące gratisy i darmowe benefity, np. w postaci noclegu. Hotel Swing**** jest idealnym miejscem na mapie Krakowa do połączenia spraw służbowych z relaksem i odprężeniem.

 

Poznaj ofertę hotelu na stronie - e-konferencje.pl/obiekt/hotel-swing/3430/

 

-------------------

 

Grand Ascot Hotel ****

Grand Ascot to hotel położony w centrum Krakowa. W otoczeniu pięknych, starych kamienic na Starym Mieście. Obiekt zapewniamy spokój i ciszę. Hotel Grand Ascot świetnie sprawdza się na pobyt w ramach wyjazdu służbowego oraz jako weekendowe miejsce wypoczynku dla tych, którzy pragną odkryć magiczny Kraków.

 

  • Adres: Szujskiego 4 31-123 Kraków

  • miejsc noclegowych: 130 osób

  • sal konferencyjnych, szkoleniowych: 4

Ten hotel w Krakowie proponuje doskonale wyposażone zaplecze, centrum konferencyjno – szkoleniowe zapewniające możliwość organizacji szkoleń, konferencji, spotkań i uroczystości biznesowych i innego rodzaju okolicznościowych.

 


Nowoczesne, klimatyzowane sale konferencyjne w Krakowie, wyposażone w sprzęt multimedialny i zestaw nagłaśniający są idealne na duże przyjęcia i kameralne spotkania biznesowe. Obiekt posiada 4 sale konferencyjne: małe pokoje konferencyjne na kameralne spotkania 4 – 6 osobowe, pomieszczenie do 24 osób idealne na prowadzenie szkoleń oraz sala do 100 osób na większe spotkania, typu konferencje, wykłady.

Grand Ascot jest ciekawym miejscem na zorganizowanie konferencji, szkoleń na mapie Krakowa. Atutami obiektu są nowoczesne sale i znakomite skomunikowanie z całym miastem, ogólnie cała oferta, kompleksowa usług konferencyjnych, obejmująca wynajem sal, nocleg, catering oraz wyżywienie gości. Hotel Grand Ascot usytuowany w atrakcyjnym miejscu w centrum przy Rynku Głównym to godny polecenia wybór dla gości biznesowych, którzy pragną połączyć w Krakowie pracę z wypoczynkiem w przyjemnym otoczeniu.
 

Obiekt jest doskonale skomunikowany z pozostałymi dzielnicami Krakowa – przy sąsiedniej ulicy znajdują się przystanki tramwajowe. Dworzec Kraków Główny położony jest zaledwie 1,5 km od naszego hotelu, z kolei dotarcie na lotnisko Balice zajmie samochodem jedynie około 20 minut.

 

Poznaj ofertę hotelu na stronie - e-konferencje.pl/obiekt/hotel-grand-ascot/3645/

 

--------------------

Hotel Wyspiański ***

Trzy gwiazdkowy Hotel Wyspiański w ciekawej lokalizacji w Krakowie, w sąsiedztwie Plant okalających Stare Miasto. Położenie obiektu sprawia, że wszystkie główne atrakcje Krakowa są łatwo dostępne. Hotel położony jest w blisko centrum Krakowa, mniej niż pięćset metrów od krakowskiego Rynku Głównego, historycznego i kulturalnego serca miasta.

  • Adres: 31-033 Kraków, Westerplatte 15

  • miejsc noclegowych: 510 osób

  • Centrum biznesowe to 5 sal konferencyjnych, szkoleniowych.

Zmodernizowany i komfortowy hotel oferuje noclegi w przystępnych cenach. Do dyspozycji organizacji konferencji oraz szkoleń oddanych do użytku jest 5 sal konferencyjnych, z dostępem do Internetu, kompleksowym wyposażeniem i zapleczem technicznym. Umożliwia to organizację szkoleń, konferencji, wszelkiego rodzaju eventów łącznie dla 250 osób. Największa z wynajmowanych sal może pomieści do 100 osób w ustawieniu kinowym.

Wyspiański Hotel posiada 231 pokoi, jest jednym z największych hoteli blisko ICE Kraków – nowo otwartego Centrum Kongresowego. Posiadamy również dogodny dojazd do Tauron Areny (hali widowiskowo-sportowej, gdzie odbywają się liczne imprezy, spotkania wszelkiego rodzaju), to zaledwie 15 minut tramwajem z pobliskiego przystanku.

Hotel Wyspiański daje możliwości noclegu w centrum Krakowa oraz zorganizowania konferencji, dowolnego spotkania w ciekawym miejscu.
Obiekt oferuje zaplecze oraz kompleksowe usługi konferencyjne dające możliwość organizacji szkoleń, konferencji i spotkań biznesowych bez konieczności opuszczania hotelu.

 

Poznaj ofertę hotelu na stronie - e-konferencje.pl/obiekt/hotel-wyspianski-krakow-city-centre/3589/

--------------------

Organizując konferencje czy też szkolenie w Krakowie propozycje tych miejsc należy koniecznie poznać, to w nich znajdziesz oferty na wynajem sal konferencyjnych oraz szkoleniowych. Prezentowane hotele to wyspecjalizowane centrum konferencyjne. Tego typu centrum konferencyjne w Krakowie zapewnia kompleksowe usługi dla wszystkich organizatorów eventów biznesowych.

--------------------

Jeśli planujesz konferencję, ślub lub inną dużą imprezę, istnieje wiele atrakcyjnych sal na wynajem w Krakowie, które mogą spełnić twoje oczekiwania. Różne są nie tylko ich wielkości i styl, ale również dodatkowe usługi oferowane przez poszczególne miejsca - od profesjonalnej obsługi, przez dostęp do nowoczesnego sprzętu multimedialnego, aż po możliwość skorzystania z usług wykwintnych kucharzy. Niezależnie od twojego budżetu i potrzeb, wśród sal na wynajem w Krakowie na pewno znajdziesz coś, co idealnie wpisze się w twoje plany.

 

Małopolska wspiera rozwój

Kraków jest miastem, w którym nie sposób się nudzić a po o zakończonych zajęciach uczestnicy konferencji lub szkoleń mogą rozpocząć przygodę polegającą na odkrywaniu jego uroków. Ponadto bliskość gór gwarantuje możliwość miłego i aktywnego spędzenia czasu kiedy spotkania biznesowe dobiegną końca. Rynek miejski obfituje w gwar, w którym doświadczymy wielu zagranicznych turystów. Kraków posiada wiele instytucji kulturalnych takich jak kina czy teatry. Posiada także bogatą gamę zabytków stanowiących światowe dziedzictwo kultury.
Znajduje się tu również cała rzesza restauracji, knajp czy gustownych kawiarni. Kraków oferuje także możliwość przybliżenia przyjezdnym kuchni żydowskiej, z tego względu, że historia Żydów polskich przez wiele stuleci przeplatała się z historią tego miasta i tworzyła jej część.

Współczesna twarz biznesowego Krakowa

Niezależnie od powyższego, na dzień dzisiejszy Kraków pozostaje najważniejszym miastem województwa małopolskiego, w którym skupia się najbardziej atrakcyjny rynek pracy dla mieszkańców regionu. Ekonomiczny potencjał miejsca buduje też niewątpliwie krakowska uczelnia wyższa, dzięki której ten rynek pracy jest regularnie wzbogacany doskonałymi fachowcami w wielu dziedzinach. Tak duży potencjał regionu przyciąga tu nowoczesnych pracodawców, zwłaszcza ze sfery handlu i biznesu. Taki kształt rynku pracy spowodował, że w Krakowie wykształciło się potężne zaplecze szkoleniowe, które wychodzi na przeciw potrzebom współczesnych przedsiębiorstw. W Krakowie istnieją doskonale przygotowane do swoich zadań firmy eventowe oraz szkoleniowe oferujące kursy, szkolenia biznesowe czy organizację konferencji.

 

Organizatorzy znajdą profesjonalnie przygotowane sale konferencyjne oraz szkoleniowe w Krakowie - konferencyjne.pl/sale/miasto_Kraków/ - to idealne miasto na prowadzenie wszelkiego rodzaju spotkania biznesowe, organizacje konferencji oraz szkoleń. Co roku do tego miasta wybiera się wielu turystów i to nie tylko w celach biznesowych ale głównie typowo rekreacyjnym w tym celu poszukuje noclegów w Krakowie.

Jeżeli jesteś fanem regionalnej kuchni, koniecznie odwiedź najlepsze śląskie restauracje, które z dumą prezentują lokalne przysmaki.

 Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję