NOCLEG24H.PL


Hotel Centrum Business****


Hotel Centrum Business****
Hotel Centrum Business**** Hotel Centrum Business**** Hotel Centrum Business**** Hotel Centrum Business**** Hotel Centrum Business**** Hotel Centrum Business**** Hotel Centrum Business**** Hotel Centrum Business****
Województwo:MAŁOPOLSKIE
Miasto:Kraków
Telefon: 512984365
E-mail: pokaż adres email...
Adres www: http://os. Centrum E 12
Adres: os. Centrum E 12. 31-934 Kraków

Kilka słów o nas

Hotel Centrum Business**** znajduje się w urokliwym, często niedocenianym zakątku Krakowa w Nowej Hucie. Świetna lokalizacja, piękny wystrój, wygodne pokoje i wykwintna kuchnia to dopiero początek listy naszych atutów.

KOMFORT I NOWOCZESNOŚĆ

Hotel Centrum Business**** to wyjątkowy obiekt – we wciąż nieodkrytej przez turystów, fascynującej Nowej Hucie. To połączenie nowoczesnych przestrzeni z najwyższymi standardami małopolskiej gościnności.

NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

Hotel Centrum Business**** w Krakowie specjalizuje się w organizacji wydarzeń biznesowych – od kameralnych spotkań, przez warsztaty, szkolenia, pokazy i konferencje, po duże kongresy branżowe, edukacyjne czy artystyczne.

ELASTYCZNA OFERTA

Nasza oferta obejmuje siedem klimatyzowanych sal o łącznej powierzchni niemal 500 m2, przystosowanych do organizacji wydarzeń biznesowych o różnym charakterze. Pięć znajduje się na poziomie -1, dwie z dostępem do światła dziennego.


Opcje oferty / udogodnienia: Dostęp do lodówki, Internet WiFi, Klimatyzacja, Miejsce na ognisko, Ogród, Parking, Pokoje z własnymi łazienkami, Prasowalnia, Room serwis, Sala konferencyjna, Telewizor / sala telewizyjna, Restauracja / wyżywienie na miejscu
Języki używane w obiekcie: polski, angielski, niemiecki
Strona www: www.hotel-centrum.pl
Realizacja bonu turystycznego: Tak
Liczba miejsc noclegowy: 75


Opublikowano: 17-01-2024 | Wygaśnie: 16-01-2025 | Wyświetleń: 174 (unikalne: 134)


Podobne ogłoszenia
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję