NOCLEG24H.PL

Sale konferencyjne w Warszawie i okolicy – nasze propozycje

Opublikowano: 23-06-2020

Kategoria: Wiadomości, aktualności

Wróć do spisu wpisów


Sale konferencyjne w Warszawie to ogromny wybór nowoczesnych obiektów, spełniających wysokie wymagania klientów biznesowych. Obiekty, służące do przeprowadzania konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych oraz wszelkiego rodzaju firmowych eventów różnią się wieloma elementami, które mogą znacznie wpływać na komfort użytkowników oraz pozytywny wydźwięk wydarzenia. Wynajmując obiekt na konferencje w Warszawie lub w okolicach stolicy warto starannie zapoznać się z ofertą centrum konferencyjnego w województwie Mazowieckim, aby móc skorzystać z niezbędnych podczas wydarzenia udogodnień.

Poznaj obiekty na konferencje, szkolenia oraz imprezy integracyjne w Warszawie - e-konferencje.pl/obiekty/miasto_Warszawa/ - wybierz odpowiednią salę i obiekt na swoje spotkanie.

czytaj również:

 


Poznaj nasze propozycje miejsc oferujących wynajem sal na szkolenia i konferencje w Warszawie i okolicy.

 

Centrum Kongresowe w Hotelu Warszawianka.

Obiekt w pobliżu Warszawy oferujący miejsce na duże konferencje, kongresy, spotkania, wydarzenia. Największa sala kongresowa na 1200 osób, łącznie obiekt oferuje 32 nowoczesne sale na spotkania na 2370 osób i 1600 m2 powierzchni eventowej na jednym poziomie. Daje to możliwość organizacji naprawdę dużych eventów, imprez.

  • możliwość zakwaterowania 700 osób
  • 4 restauracje z różnorodną ofertą gastronomiczną
  • Club 77 ze strefą rozrywki
  • Aqua Park oraz orientalne SHU SPA z 16 gabinetami
  • Centrum Kreatywnej Zabawy KIDDOS
  • Business Center i bezpłatny parking na 500 samochodów
  • 14 ha terenu zielonego z prywatną plażą i przystanią
  • szerokopasmowe łącze internetowe i bezpłatne WiFi

 

--------------------------

Obiekty na szkolenia i konferencje w Warszawie - na co zwrócić uwagę?

Podczas organizacji wydarzenia firmowego wiele kwestii zajmuje uwagę, jednak wybór obiektu na konferencję, szkolenie, imprezę firmową lub spotkanie z kontrahentem jest kluczowym elementem. Warszawa, stolica, jest miastem, oferującym szeroki wybór obiektów konferencyjnych, noclegowych oraz restauracji, mogących stać się miejscem organizacji spotkania firmowego. Rezerwując miejsce w obiekcie z odpowiednim wyprzedzeniem warto zorientować się, jaka lokalizacja będzie najbardziej odpowiednia. Jeżeli Twoi pracownicy muszą dojechać spoza Warszawy, warto wybierać spośród miejsc na eventy, położonych przy wylocie z miasta. Dobry dojazd to podstawa udanej imprezy, warto dodać konieczność zapewnienia uczestnikom miejsc parkingowych przy obiekcie. Poza lokalizacją, zorientuj się jakie jest wyposażenie obiektu, aby zaskoczyć swoich gości wybornym menu restauracji, możliwością noclegu w komfortowych pokojach hotelowych oraz nowoczesnym i kompletnym wyposażeniem sali konferencyjnej / szkoleniowej.

 

 

 

Nietypowe miejsca na eventy firmowe w Warszawie

Czy myśląc o miejscach nietypowych, masz na myśli obiekty, oferujące poza centrum konferencyjnym możliwość skorzystania ze spa, jazdy konnej, paintballa lub przejażdżki quadem? Owszem, takie miejsca na eventy znajdziesz w Województwie Mazowieckim, zarówno w Warszawie, jak i w urokliwie położonych, podmiejskich zaciszach. Warto jednak wspomnieć o nowoczesnych centrach konferencyjnych, oferujących nietypowe usługi. Modne centra konferencyjne bywają umieszczone w niepozornych kamienicach, które w swoim wnętrzu kryją zróżnicowane stylistycznie sale, przystosowane do organizacji spotkań biznesowych, szkoleń, prelekcji. Wynajem sal możliwy jest na godziny. Zarezerwuj kameralną salę w doskonałej lokalizacji, wyposażoną w nowoczesne udogodnienia multimedialne. Potrzebujesz sali, w której stoły zostaną ustawione w kształt U? Wybierz spośród kilku, dostępnych miejsc. Dostosuj jej wielkość do ilości osób, w razie potrzeby skorzystaj z oferty zaprzyjaźnionego z daną ofertą cateringu. 


Czytaj, poznaj również:

 

Poznaj Kraków i miejsca na różnego rodzaju spotkania biznesowe w tym mieście - hotele, sale konferencyjne oraz szkoleniowe w Krakowie.

 Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję