NOCLEG24H.PL


Hotel Jakubus ***


Hotel Jakubus ***
Hotel Jakubus *** Hotel Jakubus *** Hotel Jakubus *** Hotel Jakubus *** Hotel Jakubus *** Hotel Jakubus *** Hotel Jakubus *** Hotel Jakubus *** Hotel Jakubus ***
Dodane przez: jawora
Województwo:OPOLSKIE
Miasto:Wilków
Telefon: +48 728 546 001
E-mail: pokaż adres email...
Adres www: https://www.jakubus.pl
Adres: 46-113 Wilków Jakubowice 36

Na wypoczynek do Jakubusa

Hotel Jakubus to piękne oraz bardzo eleganckie miejsce

Do tego hotelu wybiera się wiele osób. Jest to obiekt w zabytkowym pałacu z 1882 roku, miejsce piękne oraz eleganckie. Restauracja i piano bar oferują posiłki oraz napoje. Do wyboru są dania kuchni polskiej oraz międzynarodowej. Dostępne są pokoje dwuosobowe, czteroosobowe, apartamenty. Wszystkie jasne, czyste, przestronne, urządzone ze smakiem. 

Spa dla wymagających

W hotelu jest spa, czyli sauny typu Ruska Bania, jacuzzi z hydromasażem, balie z zimną wodą, strefa chillout. Hotel spa kusi gości z Polski oraz z innych krajów. Natura Spa to wyjątkowe zabiegi. Ucieczka od problemów dnia codziennego w tym miejscu jest gwarantowana. Regeneracja sił, relaks i zapomnienie o troskach to gwarancja tego wyjątkowego miejsca. Wielbiciele saun mogą korzystać z brzozowych witek które pobudzają krążenie. Doskonały wypoczynek jest gwarantowany. Dostępny jest romantyczny pobyt oraz wakacje w ciekawym miejscu. Hotel ulokowany w województwie opolskim to dobre miejsce dla osób szukających odpoczynku lub gości biznesowych. Pobyt nad jeziorem koi nerwy, daje sposób na odpoczynek i nie jest bardzo drogi. Na gości czeka 28 jasnych oraz dużych pokoi. 

Oferta dla biznesu

W tym hotelu organizowane są konferencje, seminaria, spotkania biznesowe oraz wyjazdy integracyjne. Firmy mogą ustalić ofertę oraz negocjować ceny. Sale konferencyjne wyposażone są w sprzęt multimedialny oraz audiowizualny, mają dostęp do internetu, są jasne. Zadbano o ekrany rzutniki oraz flipcharty. Każda konferencja będzie wyjątkowa w tym miejscu. 


Opcje oferty / udogodnienia: Internet WiFi, Pokoje z własnymi łazienkami, Sala konferencyjna, Restauracja / wyżywienie na miejscu
Języki używane w obiekcie: polski, angielski
Strona www: https://www.jakubus.pl


Opublikowano: 18-06-2020 | Wygaśnie: 09-10-2024 | Wyświetleń: 1099 (unikalne: 574)


Podobne ogłoszenia
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję